Sprzedane / Sold

Zapraszam do działu biżuterii archiwalnej. Znajdą tu Państwo przedmioty już sprzedane, ale część projektów, z modyfikacją dla uwzględnienia i zachowania unikatowości, z dodatkiem innych kamieni, można zamówić na życzenie indywidualne. Zawsze wykonane od podstaw ręcznie powstają w technice srebrnej glinki lub w połączeniu z tradycyjną techniką jubilerską. Zapraszam serdecznie.
 • Naszyjniki / Necklaces

  Zapraszam do działu biżuterii archiwalnej - naszyjniki. Znajdą tu Państwo przedmioty już sprzedane, ale część projektów, z modyfikacją dla uwzględnienia i zachowania unikatowości, z dodatkiem innych kamieni, można zamówić na życzenie indywidualne. Zawsze wykonane od podstaw ręcznie powstają w technice srebrnej glinki lub w połączeniu z tradycyjną techniką jubilerską. Zapraszam serdecznie.
 • Pierścionki / Rings

  Zapraszam do działu biżuterii archiwalnej - pierścionki. Znajdą tu Państwo przedmioty już sprzedane, ale część projektów, z modyfikacją dla uwzględnienia i zachowania unikatowości, z dodatkiem innych kamieni, można zamówić na życzenie indywidualne. Zawsze wykonane od podstaw ręcznie powstają w technice srebrnej glinki lub w połączeniu z tradycyjną techniką jubilerską. Zapraszam serdecznie.
 • Bransolety / Bracelets

  Zapraszam do działu biżuterii archiwalnej - bransolety. Znajdą tu Państwo przedmioty już sprzedane, ale część projektów, z modyfikacją dla uwzględnienia i zachowania unikatowości, z dodatkiem innych kamieni, można zamówić na życzenie indywidualne. Zawsze wykonane od podstaw ręcznie powstają w technice srebrnej glinki lub w połączeniu z tradycyjną techniką jubilerską. Zapraszam serdecznie.
 • Kolczyki / Earrings

  Zapraszam do działu biżuterii archiwalnej - kolczyki. Znajdą tu Państwo przedmioty już sprzedane, ale część projektów, z modyfikacją dla uwzględnienia i zachowania unikatowości, z dodatkiem innych kamieni, można zamówić na życzenie indywidualne. Zawsze wykonane od podstaw ręcznie powstają w technice srebrnej glinki lub w połączeniu z tradycyjną techniką jubilerską. Zapraszam serdecznie.